Millet Mektepleri
Edremit Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Sağlık sektöründe nitelikli bireyler yetiştirmeyi hedefleyen Özel Mektebim Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisemiz 2013 – 2014 Eğitim – Öğretim yılında Hemşirelik ve Anestezi Teknisyenliği bölümleriyle eğitime başlayacaktır.Geleceğin sektörü olarak görülen sağlık sektörü Türkiye'de de önemli bir atılım içerisinde. Yıllık milyarlarca dolarlık harcamaların yapıldığı ülkemizde bu alanda yetişmiş kalifiye uzmana her geçen gün daha çok ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyaç doğrultusunda öğrencilerimize hem seçkin bir meslek kazandırıyor hem de geleceğin vazgeçilmezi olan üniversitelere nitelikli ve donanımlı bir alt yapıyla sınavsız geçiş imkanını sunuyoruz.

 

Alanında uzman profesyonel eğitim kadromuz ile çağdaş eğitimin gerekli kıldığı her türlü teknolojik donanıma sahip interaktif sınıf ortamları ve her öğrenciye bireysel olarak uygulama fırsatı veren tam donanımlı laboratuvar imkanlarıyla genç okulumuz geleceğin başarılı sağlıkçılarını yetiştirmek konusunda sarsılmaz bir kararlılığa sahiptir.

 

Öğrenci kişilik hizmetlerine önem verilen kurumumuzda rehberlik, bireyin en verimli bir şekilde gelişmesi, uyum sağlamasında gerekli olan tercihleri alması, kendini anlaması ve problemlerini çözmesi doğrultusunda profesyonel desteği vazgeçilmez gören prensipler zincirine dayanmakta ve bu sorunlulukla hareket etmektedir.

 

Son yüzyılda, bilimde ve bilgide meydana gelen değişmeler insanlık tarihinin en hızlı olduğu gelişmeleri ortaya çıkarmaktadır. Eğitim bilimleri de hızlı gelişme ve değişmelerden etkilenmiştir. Bilginin çok hızlı yayılması ve paylaşılması sonucu eğitim bilimlerinde birçok yeni yönelim, yaklaşım, yöntem ve teknik ortaya çıkmıştır. Değişimin öncülüğünü ilke edinen okulumuz daha nitelikli, daha kaliteli bir eğitim hizmeti sunmak adına eğitim alanındaki tüm gelişmeleri ve değişimleri yakından takip etmektedir.

 

Öğrencimiz daha ilk yılında mezuniyetindeki profilini şekillendirmeye başlar çünkü bilir ki her geçen gün hedeflediği mesleğine güvenle yaklaşmaktadır. Düşünürün dediği gibi "Gideceğiniz yeri bilmiyorsanız vardığınız yerin önemi yoktur.”

Etkinlikler
Haber ve Duyurular
© 2013 Mektebim Okulları Tüm Hakları Saklıdır | 444 30 95