Millet Mektepleri
Beykent İlkokulu & Ortaokulu

Mektebim Okulları eğitime farklı ve teknolojik bir duruş getiriyor. Akıllı okul projesinin ilk uygulayıcısı olmanın yanı sıra branş derslerinin akademik derslerle entegrasyonu ile çoklu zekanın öğretim metotlarında aktif kullanımını tam destekleyebilecek donanımda alanlara sahibiz.

 

Kendi ana kültüründen dokuları da programının içerisinde bulundurarak, teknolojiyi amaca götüren doğru bir araç olarak kullanacak eğitim personeline sahibiz. Öğrencilerimiz dijital kütüphanede Britannica yolu ile sınırsız bilgi erişimi yaşarken aynı zamanda klasik kütüphanemizde dokunarak da bilgiye ulaşabilecekler. Ana sınıfı dahil her yaş grubu laboratuvarlarda uygulamalı fen ve matematik eğitimi alacak, drama öğretmenleri ile kendini ifade etme bölümlerini geliştirecekler.
 

Mektebim Okulları, kurumsal yapısı, yaptığı yatırımlarla ve eğitime getireceği yeniliklerle yaşanacak özel bir yapı haline gelmiştir. Eğitim sürecinde yapacaklarımız, fiziksel alanlarımızın özellikleri dışında, eğitim modeli ve bunu uygulayış biçimimizle de özel okullar arasında farklı bir yerde olacaktır. Ben, eğitimin önemini bilen ve çocuğuna doğru yatırım yapmak isteyen tüm anne - babaları kurumumuz bünyesinde ağırlamaktan zevk duyacağımı söylemek isterim. Ailelere çocuklarının eğitim ortamlarını yaşatacağımız Workshop tanıtım günleri düzenleyerek çocuklarımızın hangi şartlarda eğitim gördükleri hakkında fikir sahibi olmalarını sağlayacağız.


Kadriye VARIŞ

Mektebim Okulları Beykent İlkokulu & Ortaokulu Müdürü
icon_e-mail.gif (12×9) kadriyevaris@mektebimokullari.com

Etkinlikler
Haber ve Duyurular
© 2013 Mektebim Okulları Tüm Hakları Saklıdır | 444 30 95