Kurumsal

Mektebim Store bu sezon da çok renkli!


Mektebim Store’larımızda yenilenme zamanı..

Çocuklarımızı geliştirici, eğitici ve eğlendirici oyuncak, zeka oyunları, çeşitli aksesuarlar ile Mektebim Store’lar bu bahar renkleniyor..

Her biri sertifikalı olan ve çocuk sağlığına dikkat edilerek üretilen ürünlerimizde çocuklar dokunarak, hissederek, öğreniyor ve eğleniyor..

Rubik’s Küp ve oyunları.. 1974 yılında Macar heykeltraş ve mimar Emo Rubik tarafından icat edilen mekanik bir bulmaca olan Rubiks küpü,yani bir diğer adıyla sabır küpü ile bulmaca tadında bir zeka aktivitesi..

Rubiks Race.. 5 yaş ve üzeri her bireyin rahatlıkla oynayabileceği bir tasarım olan bu oyun ile çocuklarımız el çabukluğu becerilerini arttırarak beyin jimnastiği yapabilecekler…

"Senin Fikrin!" sloganı ile yola çıkan Pixel Bags markası yumuşacık silikon çipleri ile çocuklar kendi tasarımlarını yaratabilecekler..

Pixel Bags'in silikon çipleri çanta veya diğer ürünlerin yüzeyindeki panellere takılarak şekiller, renkler, figürler oluşturarak çocukların hayal dünyasını genişletmesine katkıda bulunuyor.

Magformers Basic Mıknatıslı Yapı Seti ile 3 yaş üzeri çocuklarımız desenler, kuleler, roketler, kaleler, toplar ve çok daha fazlasını oluşturarak el becerilerini arttırarak, hayal güçlerini harekete geçirebilecekler..

Çocukların hareketli ve eğlenceli yaşamına eşlik edici ürünler tüm Mektebim Store’larımızda!